Yönetim Kurulu

 • Haydar Aslan

  Haydar Aslan

  YK Başkanı

  1952 yılında Erzincan Refahiye ilçesinde dünyaya gelmiştir. Atatürk Erkek Lisesi’nin ardıdan Marmara Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden 1978 yılında mezun olmuştur. Üniversiteyibitirdikten sonra Anadolu’nun farklı yerlerinde hekimlik yapmıştır. 1996 yılında kurduğu Batı Yapı bünyesinde Yönetim kurulu Başkanı olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

 • Ozan Baran Aslan

  Ozan Baran Aslan

  YK Başkan Yardımcısı / Genel Müdür

  1982 yılında Malatya’da doğmuştur. 2001 yılında İstanbul Erkek Lisesi’ni bitirdikten sonra, 2006 yılında Koç Üniversitesi Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. Batı Yapı bünyesinde başladığı iş hayatını, şirketin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı ve Genel Müdür olarak sürdürmektedir.

 • Berivan Aslan Sungur

  Berivan Aslan Sungur

  YK Üyesi

  2002 yılında Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi bolümünden mezun olmuş, 2003 yılında Paris’de Istitut Français de la Mode’da (IFM) Moda ve Tekstil işletmesi masterını tamamlamıştır. İş hayatına Vakko’da başlamış; ardından Bilsar, Demsa gibi şirketlerde satın alma, parekende yönetimi gibi alanlarda görev almıştır. İstanbul Moda Akademisi’nde (IMA) Moda Yönetimi bölümünün kuruluşu ve geliştrilmesinde rol almış; moda yönetimi alanında öğrencilere ve şirketlere yönelik eğitimler vermiştir. 2007 senesinden beri yoga eğitmenliği yapmaktadır. Yin Yoga ve Yoga Anatomisi alanlarında eğitmen eğitimleri vermektedir. Evlidir, bir çocuğu vardır. Batı Yapı Yönetim Kurulu üyesi ve şirket ortağıdır.

 • Erol Sungur

  Erol Sungur

  YK Bağımsız Üyesi

  1971 yılında İstanbul’da doğmuştur. 1996’da Boğaziçi Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olmuştur. Uzun süre hazır giyim sektöründe çalıştıktan sonra su anda turizm ve otelcilik yapmaktadır. Aynı zamanda Batı Yapı’da Bağımsız Yönetim Kurulu üyesi olarak görev almaktadır.

 • Burak Erşahin

  Burak Erşahin

  YK Bağımsız Üyesi

  1995 yılında İTÜ Endüstri Mühendisliği bölümünden mezun olmuş, 1997 yılında Koç Üniversitesi’nde MBA eğitimini tamamlamıştır. İş hayatına Pfizer İlaçlarında üretim planlama sorumlusu olarak başlamıştır. Halen, 1999 yılında katıldığı ARGE Danışmanlık bünyesinde görev yapmaktadır. Stratejik Planlama, Kurumsallaşma ve İnsan Kaynakları Sistemleri konusunda yaklaşık 120 farklı proje gerçekleştirmiştir.